Klacht: AL 2 WEKEN GEEN TV,INTERNET EN TELEFOON

DEPRIE op 26 oktober 2020 over Budget Internet in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Internet has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 november 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Goudkade-Janse, Zoals u aangeeft is gelukkig de storing al enige tijd geleden verholpen. Wij hebben hierover contact met u gehad, en uw klacht behandeld. Fijn om te horen dat u hiermee tevreden bent. Bij deze sluiten wij ook...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 26 oktober 2020

Een vrouw van 85 jaar heeft sinds 13 oktober geen toegang tot TV, internet en telefoon. Na meerdere telefoontjes naar Budget Internet bleek er een storing bij KPN te zijn, maar na verschillende pogingen om het probleem op te lossen, bleef de situatie ongewijzigd. Uiteindelijk werd er beloofd dat het probleem op 29 oktober verholpen zou zijn.

Mijn Klacht:

VANAF13 OKTOBER GEEN TV INTERNET EN TELEFOON MEER.14 OKTOBER GEBELD EN ER WAS EEN KPN STORING DIE TOT 16 OKTOBER ZOU DUREN.MELDING GEHAD OP 16 OKTOBER DAT HET OPGELOST IS MAAR HELAAS NIKS OPGELOST.17 OKTOBER GEBELD EN ER WERD VERTELD DAT IK DE EXPERIABOX EEN HARDE RESET MOEST GEVEN.DIT HAD GEEN GEWENST RESULTAAT.MAANDAG 19 OKTOBER WEER GEBELD EN ER WERD EEN NIEUWE EXPERIABOX OPGESTUURD DIT HEEFT NIET GEHOLPEN.WOENSDAG 20 OKTOBER GEBELD EN ER WERD GECONSTATEERD DAT HET PROBLEEM BIJ DE KPN ZIT(DUS NIET IN HUIS) ER WERD GEZEGD DAT DIT 2 WERKDAGEN KOSTE OM HET OPTELOSSEN .HELAAS WEER NIET GELUKT.MAANDAG 26 OKTOBER GEBELD EN ALS ANTWOORD GEHAD DAT HET 29 OKTOBER OPGELOST MOET ZIJN.
EN DIT BIJ EEN ALLEENSTAANDE VROUW VAN 85 DIE NU GEEN TELEFOON HEEFT IN GEVAL VAN NOOD EN ELKE AVOND MET EEN WEKKERRADIO AAN ZIT TE PUZZELEN.
OM DEPRESSIEF VAN TE WORDEN!!!

Gewenste Oplossing:

ALS ALLES WEER ZO SNEL MOGELIJK WORDT VERHOLPEN EN DE REKENING AANGEPAST WORDT NAAR BEHOREN.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Internet over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht DEPRIE

5 jaren geleden - HET PROBLEEM IS INDERDAAD 29 OKTOBER OPGELOST.DE STORING KWAM DOOR DE BEDRADING VAN DE KPN BUITENSHUIS. IK BEN NETJES BENADERD DOOR BOB VAN DE KLACHTENAFHANDELING OVER COMPENSATIE!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Internet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Internet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Budget Internet

Heeft op 10 november 2020 om 08:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Goudkade-Janse,

Zoals u aangeeft is gelukkig de storing al enige tijd geleden verholpen. Wij hebben hierover contact met u gehad, en uw klacht behandeld.

Fijn om te horen dat u hiermee tevreden bent. Bij deze sluiten wij ook hier uw klacht.

Met vriendelijke groet,

Budget Alles in 1.

Alle klachten die gemeld zijn door DEPRIE
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie