Klacht: Bose Soundtouch doet niets meer.

Franzisca op 16 februari 2018 over Bose in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bose
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 16 februari 2018

Een consument meldt dat zijn Bose Soundtouch 20, na bijna vier jaar gebruik, volledig is uitgevallen en geen enkele functie meer vertoont. Ondanks dat de snoer in goede staat is, is er geen teken van leven van het apparaat. De consument kan de garantiebon niet vinden, waardoor hij vreest zijn investering van 399 euro kwijt te zijn.

Mijn Klacht:

De Soundtouch 20 is nu zo n kleine 4 jaar oud en doet niets meer snoer is goed maar de Soundtouch geeft geen enkel teken van leven meer garantie bon kan ik niet 123 vinden dus weg 399 euro.

Gewenste Oplossing:

Zou heel fijn zijn als jullie weten wat het probleem is?

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bose

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bose nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM