Klacht: Pop up van Booking.com als ik op een andere site zit

Emy1998--- op 11 maart 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

booking.com klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 11 maart 2020

Een gebruiker ervaart hinder van ongewenste pop-ups van Booking.com terwijl hij op andere websites, vooral voor het boeken van vluchten, surft. Ondanks dat hij geen interesse heeft in het boeken van een hotel via deze site, opent er regelmatig een tabblad met Booking.com.

Mijn Klacht:

Doordat Bookinig.com zakenrelaties heeft met andere websites, gebeurt het regelmatig dat ik op een site zit en er uit het niets ook een tabblad met Booking.com opent, terwijl ik 0 interesse heb om een hotel te boeken via Booking.com. Als ik een hotel wil boeken, kan ik dat echt wel zelf bedenken.
Gebeurt met name op sites om vluchten te boeken.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Booking.com niet uit het niets op mijn scherm verschijnt.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM