Klacht: herroeping annulering per ongeluk

Jacqueline op 02 mei 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 2 mei 2020

Een klant van Booking.com heeft per ongeluk zijn reservering geannuleerd op 29 maart en heeft geprobeerd deze annulering te herroepen. Ondanks twee telefoontjes en het verstrekken van zijn reserveringsnummer en pincode, kreeg hij te horen dat herroeping niet mogelijk was. De klant uit zijn frustratie over het gebrek aan flexibiliteit en zijn teleurstelling in de klantenservice, ondanks jarenlang gebruik van de website.

Mijn Klacht:

ik heb een klacht. ik heb per ongeluk 29 maart mijn reservering geanulleerd. im heb 2x gebeld of het herroepen kon worden. Kon niet privisch. ik heb mij reserveringsnummer gegeven pincode. Via de telefoon konden ze zien dat ze met de gerechtelijke persoon te maken hadden. Nope. Ik heb 1 mail eruit gedaan naar oplossing geschillen. ik heb er weinig vertrouwen in. ik had tot 13 juli de kans om te annuleren Waarom doet Booking.xom moeilijk. Zeker in deze tijd.
Dit heb ik nooit achter booking gezocht. Ze kunnen niet failliet gaan . Wat is de reden. Vergissing kan toch altijf. Ik boek al jaren bij boeking Maar dit is de laatste keer. Of er moet wat veranderen

Gewenste Oplossing:

als de annulering herroepen wordt.dezelfde prijs en geen administratiekosten er boven op.heb het niet express gedaan

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jacqueline
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM