Klacht: Appartement Spanje tijdens corona

Debbywissing2020 op 10 april 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 10 april 2020

Een klant heeft een appartement geboekt via booking.com voor de periode van 25 tot 27 april en 45 mei, maar kan vanwege de lockdown in Spanje niet reizen. Het appartement weigert kosteloos te annuleren, ondanks de uitzonderlijke omstandigheden.

Mijn Klacht:

Wij hebben van 25 tot 27 april en 45 mei een appartement geboekt via booking.com, zonder kosteloos annuleren. Wij kunnen niet gaan ivm lick down Spanje en appartement wil niet annuleren.

Gewenste Oplossing:

Kosteloos annuleren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Debbywissing2020
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM