Klacht: restitutie abbonements geld maand maart.

JCM Uijtdewillegen op 30 maart 2022 over BN DeStem in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf BN DeStem
Status Open
Datum 30 maart 2022

Een abonnee van BN DeStem heeft geklaagd over het niet ontvangen van de krant, die in de maand maart vijf keer niet is bezorgd. Ondanks herhaalde meldingen en excuses, is het volledige abonnementsbedrag van 34,81 euro afgeschreven, wat volgens de abonnee niet in overeenstemming is met de gemaakte afspraken. De abonnee verzoekt om een oplossing voor zowel de bezorging als de restitutie, en vraagt om een telefonische terugkoppeling.

Mijn Klacht:

Deze maand is bndestem 5 x niet bezorgd. dit heb ik gemeld iedere keer, elke keer sorry, maar de niet geleverde kranten worden in mindering gebracht met de maandelijkse afschrijving van het abbonements geld werd mij deze ochtend nog verteld. Mooi niet dus, er is deze maand 34,81 euro afgeschreven. dit is niet volgens afspraak. het is toch niet normaal dat ik een niet geleverde krant moet betalen. Ik wil dat dit recht gezet wordt, en wel op korte termijn, allebei de bezorging en de restitutie!!!!!!!!!
Graag telefonische terug koppeling, als dat niet te veel problemen op levert.

Jan Uijtdewillegen
Hagedisberg 14
4708HM Roosendaal.
0641532583
e-mail: [email protected]

Gewenste Oplossing:

Elke dag bndestem in de brievenbus, waar ik netjes elke maand OPTIJD voor betaal, en restitutie voor de niet geleverde kranten. en een telefonische terugkoppeling, hoe nu.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM