Klacht: Voor de 2 x voor Piet snot

Hannyastrid op 24 december 2018 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 24 december 2018

Een klant heeft zich beklaagd over de openingstijden van de outlet van Blokker. Ondanks eerdere informatie dat de outlet tot 16:00 uur open zou zijn, was deze eerder gesloten, waardoor de klant zonder de gewenste espresso cups naar huis moest gaan, na twee keer te zijn gegaan en parkeerkosten te hebben gemaakt.

Mijn Klacht:

Goede middag. Ik was vandaag bij de blokker om half 4 en toen was de outlet dicht terwijl die 4 uur sluit zeiden ze de dag eerder toen ik te laat was 16.10 dus ik met goede moet vandaag eerder er naar toe om espresso cups te gaan halen en wat denk je eerder dicht. Nou voor de 2 x daar heen gegaan parkeergeld van Jan met de achternaam en nog geen koffie cups omdat die niet bij een andere kassa afgerekend mogen worden. Triest zeer triest

Gewenste Oplossing:

Eigelijk was betalen via een andere kassa opgelost en nu nog hopen dat ze donderdag nog hebben want weet nu niet als ze al weg waren. Die waren per pak van belmio 50 stuks voor maar 5 euro. Waarvan ik zeker 3 pakken had genomen want die smaken goed. Jammer.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM