Klacht: Servies goed stuk na verzending

Hetty vd Worp op 03 maart 2017 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Van der Worp, Allereerst excuses voor de late reactie op uw bericht. Helaas ben ik hier niet eerder aan toe gekomen. Wat zonde dat een van de borden gebroken is. Wanneer u aangeeft welk bord er precies gebroken...

Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Blokker
Status Opgelost
Datum 3 maart 2017

Een klant heeft een klacht ingediend bij Blokker over een beschadigd servies dat tijdens de verzending is aangekomen. De doos was zwaar en beschadigd, en bij het uitladen viel deze half uit de handen van de bezorgster, waardoor een bord stuk ging. De klant hoopt het bord als los artikel te kunnen bestellen en vraagt om een reactie.

Mijn Klacht:

Donderdag servies besteld vrijdag binnen gekregen met sticker van post nl dat er wat mis was gegaan met verzenden .
Bij uitladen schoot de doos half uit de handen van de bezorgster op de stoep doos erg zwaar misschien verkeerd ingeschat .
Tot gevolg 1 bord stuk helaas , foto s vd doos genomen voor hij geopend werd was ook beschadigd onderkant lag open .
Hoop dat ik het bord er weer bij kan krijgen los
Graag jullie reactie foto s zijn beschikbaar mocht dit nodig zijn

Gewenste Oplossing:

Als het opgelost is het is maar 1 bordje maar jammer nu niet meer compleet

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Er zijn nog meer foto s ook van de gehavende doos toen hij binnen kwam met sticker

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Blokker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Blokker

Heeft op 16 maart 2017 om 17:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Van der Worp,

Allereerst excuses voor de late reactie op uw bericht. Helaas ben ik hier niet eerder aan toe gekomen.

Wat zonde dat een van de borden gebroken is. Wanneer u aangeeft welk bord er precies gebroken is kan ik u een nieuwe toesturen. U kunt dit het beste doorgeven door te mailen naar [email protected]. Graag ter attentie van ondergetekende onder vermelding van contactnummer 1384855. Op deze manier kan ik u het snelste helpen. Ik zie uw e-mail graag tegemoet. Indien u liever wilt bellen kan dat uiteraard ook. Belt u dan (gratis) naar 0800-9131. Wanneer u de collega die u aan de lijn krijgt hetzelfde contactnummer doorgeeft, 1384855, ziet hij of zij direct naar wie u opzoek bent en waar u voor belt.

Daarnaast raad ik u aan om uw e-mailadres uit uw bericht te verwijderen. Uw e-mailadres is nu voor iedereen zichtbaar. Niet iedereen heeft altijd het beste voor met een ander. Het is niet de bedoeling dat u door het plaatsen van deze vraag ongewenste e-mails toegestuurd krijgt.

Met vriendelijke groet,

Saskia
Blokker webcare

Hetty vd Worp

Heeft op 17 maart 2017 om 12:36 geantwoord

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bedankt voor jullie reactie als eerst.
Zelf heb ik een bord bij de blokker erbij gekocht omdat jullie reactie lang duurde graag zou ik het aankoopbedrag van dit bord terug zien van jullie.

vr groet H vd WORP

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM