Klacht: niet nakomen overeenkomst

veenstra20 op 29 december 2014 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Blokker klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 29 december 2014

Een klant heeft een stofzuiger besteld en betaald via de website van Blokker, maar het bedrijf kan de overeenkomst niet nakomen omdat het artikel niet meer leverbaar zou zijn door een fout op de website. De klant verwijst naar het bestelnummer in de klacht.

Mijn Klacht:

Eb bij blokker een stofzuier besteld en betaald via hun website nu is er eenfout gemaakt door hun website waardoor ze hun overeenkomst niet meer willen nakomen omdat et artikel niet meer leverbaar zou zijn get gaat om bestel no9539402 besteld door s. Veenstra, den ilp 192B , 1127PV DenIlp

Gewenste Oplossing:

Als de bestelde stofzuiger wordt geleverd of een kwalitatief gelijke van het zelfde merk n.l. Bosch met de zelfde kenmerken en de zelfde reikwijdte wordt geleverd minimaal de zelfde prijs enz

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM