Klacht: gratis 15 staatslot Blokker

Dick 71 op 13 juni 2018 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 13 juni 2018

Een klant van Blokker ervaart problemen met het activeren van een gratis 15 staatslot. Ondanks het ontvangen van een bevestigingsmail, lukt het niet om de activatie te voltooien, omdat er wordt aangegeven dat de actie is afgelopen, terwijl deze volgens de klant nog geldig is tot 28 juni 2018.

Mijn Klacht:

Ik kan mijn gratis 15 staatslot niet activeren. Als ik alles invul krijg ik keurig een bevestigingsmail en die moet ik dan wederom activeren; wat niet gaat omdat de actie zou zijn afgelopen. terwijl de actie geldig is tot 28 juni 2018. Terwijl het vandaag 13 juni is.

Gewenste Oplossing:

Als ik jhet lot daadwerkelijk kan activeren volgens de spelregels van Blokker

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM