Klacht: Geen Paypal Optie Meer?!

Nina XoX op 09 april 2019 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Blokker klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 9 april 2019

Een consument uit een klacht zijn onvrede over het verdwijnen van de PayPal-betaalmogelijkheid op de website van Blokker. Voorheen was deze optie beschikbaar, maar momenteel is deze niet meer te vinden, wat leidt tot frustratie bij de klanten die deze betaalmethode prefereren. De consument vraagt om herinvoering van PayPal als betaaloptie.

Mijn Klacht:

Waar is de Paypal betaal optie gebleven?? Ik kon voorheen altijd netjes betalen met paypal en nu niet meer?? Wij de consumenten vinden Paypal fijn en willen het terug op de website!

Gewenste Oplossing:

Paypal optie terug....

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM