Mijn Klacht:
Ik stond van middag rond 15.30 uur bij uw zaak in winkelcentrum Kerkelanden.
Ik wilde mijn producten graag afrekenen. Het waren diverse cadeautjes voor mijn vrienden. Voor mij stond een klant met een kapotte stofzuiger die ze retour wilde brengen. Het duurde al meer dan 5 minuten. Op zich niet zo erg ware het niet dat een van uw winkelmedewerkers direct naar de kassa karton kapot stond te schuren. Ze kwam niet op het idee om mij even te helpen op de ander kassa. Ze liet mij (EEN KLANT !!!) die wilde afrekenen gewoon wachten. Na zes ! minuten ben ik weggelopen en heb uw personeel een fijne jaarwisseling gewenst en medegedeeld: \\\\\\\”ga gewoon door met het karton kapot scheuren en help vooral geen klanten die al meer dan 5 minuten onnodig in de rij staan\\\\\\\”.
Ik zal mij beraden of ik nimmer meer producten in Uw zaak in de Kerkelanden zal kopen. Ik voelde mij als KLANT totaal respectloos behandeld. Karton kapot schuren gaat immers voor afrekenen en klantvriendelijkheid. En dan te bedenken dat ik de afgelopen dagen veelvuldig in uw zaak ben geweest om iets te kopen en te betalen.
Ik wens U een fijn 2017 maar met dit soort personeel dat karton scheuren prefereert boven het beleid om de klant goed te bedienen en tevreden naar huis te laten keren denk ik dat u op niet gaat redden met Uw nieuwe zaak in het fantastisch nieuwe winkelcentrum.
Gewenste Oplossing:
Dat is niet aan mij.

