Klacht: FIETS BESTELD EN BETAALD, MAAR ORDER ZOEK.

SRT22 op 14 augustus 2018 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 14 augustus 2018

Een klant heeft een fiets besteld bij Blokker, met de belofte dat deze de volgende dag geleverd zou worden. Ondanks dat het bedrag al is afgeschreven, heeft de klant geen bevestiging of informatie over de levering ontvangen. Na contact met de klantenservice, waar de klant onbehoorlijk werd behandeld, bleek er een probleem met de bestelling en was annuleren niet mogelijk.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteravond rond 17:00 een fiets besteld bij BLOKKER. Welke bij bestelling voor 22:00 de volgende dag geleverd zou moeten worden.
Het geld is van mijn rekening afgeschreven, maar 24 uur later heb ik nog geen bevestiging van de order, factuur of aflever moment ontvangen. Zojuist gebeld met BLOKKER (10min in de wacht) waarna ik heel onbehoorlijk te woord ben gestaan. Er was iets mis gegaan en een andere afdeling zou dit uit moeten zoeken,… De bestelling annuleren zodat ik m opnieuw kon plaatsen en wellicht dus 1 dag later ontvangen.Was onmogelijk. Geld afgeschreven en geen enkel teken van een fiets die ik gekocht heb.

Gewenste Oplossing:

- Op z'n minst een correcte levering en afhandeling van bestelling!!!
- Minder lange wachttijd bij telefonisch contact
- Betere service
- Mogelijkheid to annuleren van bestelling
Neem een voorbeeld aan BOL.COM

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Blokker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM