Klacht: bagagehandweegschaaltje uit december 2014

malta2017 op 23 januari 2017 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Blokker
Status Open
Datum 23 januari 2017

Een klant heeft een bagagehandweegschaaltje gekocht op 6 december 2014, maar ontdekte onlangs dat het apparaat niet meer functioneert, ondanks het vervangen van de batterijen. Na twee bezoeken aan de winkel heeft de klant een klacht ingediend en verzoekt om een vervangend exemplaar, aangezien hij het product pas recent nodig had voor een aanstaande vakantie.

Mijn Klacht:

Op mijn kassabon staat 06-12-2014 voor een bagageweegschaal, die ik toen bij u kocht aan de Nachtegaalstraat in Utrecht per web bestelling. Nooit had ik die nodig tot dit weekeinde, dus 26 januari vliegen wij voor vakantie via Schiphol. Na 2 bezoeken in de winkel bleek dat ding niet meer te functioneren n.b. nieuwe batterijen. Dus dien ik daarvoor een klacht in, en wil graag een vervangende bagageweger.

Gewenste Oplossing:

Als ik van jullie een nieuwe weegschaal op de hand mag uitzoeken zoals jullie die nu verkopen. Is een iets gewijzigd model. Na 25 januari kan ik niet meer reageren tot 2 februari a.s.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM