Mijn Klacht:
Bij “Geld terug bij vertraging” moet je dat blijkbaar binnen drie maanden doen. Een dergelijke termijn heeft niets te maken met administratiekosten of iets dergelijks, maar is puur een manier voor de NS om geld te besparen.
Aangezien de NS wel schade heeft veroorzaakt (door te laat te vertrekken danwel aan te komen), en er ook nog zoiets bestaat als redelijkheid en billijkheid; om nu gebruik te moeten maken van de langzame website van de NS om dergelijke vertragingen door te geven waar dan ook nog diverse stukjes informatie meerdere malen moeten worden ingevoerd is niet bepaald gemaakt om het mensen makkelijk te maken om geld terug te vragen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer de NS de geld terug vraag interface aanpast, zodat bijv. naam en bankrekeningnummer worden onthouden, de algemene voorwaarden worden aangepast, zodat je het over de afgelopen twee jaar nog kunt terugvragen (inclusief rente) en excuses maakt over haar volledig financieel gemotiveerde gedrag.
Er is niets klantvriendelijk aan de NS; het zijn gewoon een stelletje geldwolven die je ook nog eens in een vieze trein durven te zetten, omdat ze een paar schoonmakers geen extra stuiver gunnen.

