Klacht: Niet geleverd, het zijn oplichters

EmielP op 30 september 2017 over BikeDepot in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BikeDepot
Categorie Fietsenwinkel
Status Open
Datum 30 september 2017

Een klant heeft op 16 september een fiets gekocht als verjaardagscadeau, maar deze is nog steeds niet geleverd. Na meerdere telefoontjes en e-mails zonder oplossing, overweegt de klant aangifte te doen en uit te drukken dat het bedrijf als oplichters wordt beschouwd.

Mijn Klacht:

Hoe heb ik er in kunnen trappen? 16 sept een fiets als verjaardagscadeau gekocht en nog steeds niet geleverd. Een stuk of 10 telefoontjes verder, maar verder dan een call centre kom je niet. Op mails wordt gereageerd. Ik ga vandaag maar aangifte doen. Hoewel ik weinig hoop heb dat ik het geld terug krijg. Het zijn oplichters en hoe gek is het dat in ons land dit soort bedrijven niet direct stilgelegd worden.

Gewenste Oplossing:

Als ik geld terug krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BikeDepot

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BikeDepot nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM