Klacht: betaling

W.C op 27 juli 2020 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 27 juli 2020

Een klant heeft een hotel geboekt via Booking.com en de volledige betaling op 14 juli gedaan. Op de dag van vertrek, 24 juli, ontving de klant echter een e-mail dat de boeking was geannuleerd vanwege niet-ontvangen betalingen, waarna de klant contact zocht met zowel het hotel als de klantenservice van Booking.com, maar zonder oplossing.

Mijn Klacht:

Ik had voor 24 juli t/m 26 juli via booking com een hotel geboekt .Op 14 juli heb ik via ideal de gehele faktuur betaald..Het geld werd direct van mijn bank afgeschreven.

Ineens kreeg ik de dag van vertrek op 24 juli een email dat mijn boeking geannuleerd was wegens niet ontvangen betalingen.

ik mail het hotel wat ik geboekt had en legde het probleem uit.Maar hun mailde terug en konden niks voor mij doen.Ze hielden me reservering bij hun op geannuleerd en ik moest dit met booking.com uitvechten

Ik zocht hun telefoonnummer op en probeerde te bellen met booking.com

Ondanks dat ze ook in nederland een klantenservice hebben kreeg ik toch een engels sprekende dame aan de telefoon.

Mijn engels is heel slecht dus heeft een buurvrouw gebeld met booking.com .
Er nam een chineese dame op en haar engels was ontzettend gebrekkig .Me buurvrouw kon haar amper verstaan.

Ze stuurde mij een mail en die moest ik beantwoorden met een screenshot van mijn betaling aan booking,com

Dat heb ik direct gedaan .Ondanks dat ik mijn bewijs van betaling had toegestuurd bleef mijn boeking geannuleerd door booking.com.
Hun hadden een week nodig om mijn betaling in hun systeem op te kunnen zoeken

We hebben toen telefonisch het hotel zelf benaderd en de situati nogmaals uitgelegd ook mijn betalingsbewijs naar het hotel toegestuurd.Daar stond me boekingdatum in en ook de naam van het hotel.
Maar nog steeds kon het hotel niets voor ons doen omdat booking.com hun niet betaald hadden.

Ik moest om mijn weekendje weg toch nog door te laten gaan het hotel nog maals boeken en aan hun balie voor de 2de keer te betalen .
Ik ben met heel veel stress de 24ste op vakantie gegaan.Het waren maar 2 nachten in een duits hottelletje maar het hele weekend tijdens me vakantie werd beheerst door de woede en frustratie .En vooral dat het probleem niet werd opgelost.Maar ik nogmaals moest betalen voor een boeking die ik al betaald had.

Gewenste Oplossing:

Ik wil me geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Reactie van de melder van de klacht W.C

5 jaren geleden - Het geld is teruggestort.Zonder excuses of wat dan ook .Nooit meer boek ik via booking.com .een tip .Als je een vakantie boekt dan kom je altijd op online reisbureaus uit.Even goed zoeken door hun reclame heen.Dan vind je het adres van het hotel en kun je het hotel zelf bellen om een kamer te boeken.Dan is het altijd betalen bij aankomst .Booking.com had het geld wat ik aan hun betaald had niet betaald aan het geboekte hotel.En dan kan een hotel niks voor je betekenen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door W.C
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM