Klacht: Zonder overeenkomst wordt er 34 euro van mijn rekening afgeschreven!

[email protected] op 25 november 2022 over Best Tipp in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Best Tipp
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 25 november 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over een ongevraagde afschrijving van 34 euro door Best Tipp, na een eerdere aanbieding voor een gratis week deelname aan de lotto. De klant stelt dat er geen toestemming is gegeven voor deze afschrijving en vraagt om een oplossing.

Mijn Klacht:

Een keer gebeld of ik gratis een week mee wilde doen met de lotto, Kreeg op 11-11 2 Euro van de nederlandse Loterij op mijn rekening. Op 21-11 werd er 34 Euro van mijn rekening afgeschreven met afzender Best Tipp i.A International. Hiervoor heb ik nooit toestemming gegeven! Hoe kom ik hier vanaf?

met vriendelijke groet,
Anneke Koolen

Gewenste Oplossing:

Als ze met de incasso stoppen!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM