Klacht: Onterechte incasso voor tweede lidmaatschap

klagerab989775 op 15 mei 2026 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Open
Datum 15 mei 2026

Een klant van Basic Fit heeft een klacht ingediend over een onterechte incasso voor een tweede lidmaatschap dat niet op zijn naam staat. Ondanks herhaalde pogingen om het probleem op te lossen via chats en e-mails, heeft het bedrijf geen actie ondernomen en blijft de klant geconfronteerd worden met deze frauduleuze incasso.

Mijn Klacht:

Ik dien een klacht in tegen Basic Fit omdat er al geruime tijd onterecht geld van mijn rekening wordt geïncasseerd voor een tweede lidmaatschap (A21015181) dat niet op mijn naam staat. Ondanks meerdere chats en een officiële klacht (support call 17361093) heeft Basic Fit geen verantwoordelijkheid genomen. De chat met Isabelle eindigde abrupt, en Elisa kon niets doen omdat ik niet de lid ben. Mijn e-mails blijven onbeantwoord. Hierdoor word ik elke vier weken geconfronteerd met een frauduleuze incasso zonder enige oplossing of terugkoppeling.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de onterechte incasso wordt gestopt en dat ik gecompenseerd word voor de incasso die ik niet meer heb kunnen terugdraaien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerab989775
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM