Klacht: Geen verluchting in fitness

Marthe Wellens op 08 december 2022 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 december 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste Marthe, Bedankt voor het delen van jouw klacht, dat wordt gewaardeerd! Wat jammer dat het te vochtig en te warm is in de club, onze excuses hiervoor. Wij begrijpen dat het zo inderdaad niet erg fijn is om te...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 8 december 2022

Een dagelijkse bezoeker van Basic Fit in Peer ervaart ernstige problemen met de verluchting in de fitnessruimte. De luchtvochtigheid is te hoog, de temperatuur onaangenaam en er is een sterke zweetgeur aanwezig, wat leidt tot een ongezonde omgeving voor de klanten. Het personeel heeft aangegeven dat zij geen invloed hebben op de situatie, wat de klager betreurt.

Mijn Klacht:

Ik ben een dagelijkse bezoeker van de Basic Fit Peer, Steenweg Wijchmaal 8, 3990 Peer.
Momenteel is er heel slechte verluchting in de fitness. Als je naar binnen komt, loop je precies een sauna van zweetgeur binnen. De vochtigheidsgraad is veel te hoog, het is er veel te warm en de lucht is ronduit onaangenaam om in te ademen. Momenteel is het daar een broeihaard van ziektekiemen.
Er is duidelijk iets mis met de instellingen van de verluchting / airco. Het personeel zegt dat ze hier niets aan kunnen doen, wat ik ronduit betreur voor hen, want zij zitten heel de dag in een vieze fitess. De condens loopt gewoon van de ramen en muren af.
Gelieve dit probleem op te lossen, zodat de klanten in een gezonde omgeving kunnen blijven sporten.

Gewenste Oplossing:

Nazicht van de verluchting en airco. Het is er veel te warm en vochtig om te sporten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 09 december 2022 om 10:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Marthe,

Bedankt voor het delen van jouw klacht, dat wordt gewaardeerd!

Wat jammer dat het te vochtig en te warm is in de club, onze excuses hiervoor. Wij begrijpen dat het zo inderdaad niet erg fijn is om te sporten en vooral als de condens van de ramen en muren afloopt.

Wij gaan hierop actie ondernemen. Wij zetten jouw melding door naar de verantwoordelijken van deze club. Zij gaan dit verder oppakken.

Met vriendelijke groet,

Mike van Team Social Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door Marthe Wellens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM