Klacht: Abonnement en het niet reageer

[email protected] op 13 april 2023 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Open
Datum 13 april 2023

Een klant van Basic Fit heeft herhaaldelijk vragen gesteld over zijn abonnement, maar ontvangt geen reactie van het bedrijf. De klant vraagt zich af waarom de afschrijvingen op wisselende data plaatsvinden en waarom het abonnement is verhoogd.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevr,
Al meerdere malen had ik een vraag gesteld over mijn abonnement. U reageert nooit.
1) waarom wordt mijn abonnement op wisselende datas afgeschreven
2)waarom is mijn abonnement verhoogd

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden met een antwoord op mijn vraag

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Basic Fit

3 jaren geleden - Beste Marlon, Onze excuses dat er niet eerder een reactie heeft plaatsgevonden. De reden dat het lidmaatschap op verschillende data's wordt afgeschreven is omdat de betalingsperiodes per 4 weken lopen en niet per maand waardoor dit elke maand verschilt. Verder hebben wij in december aangekondigd dat er per 1 maart een indexatie zou plaatsvinden van €1,-, vandaar dat er nu een hoger bedrag wordt geïncasseerd. Met vriendelijke groet, Leslie van het Basic-Fit social team

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM