Klacht: Banden niet afgeleverd en slechte communicatie

klagera6b78b97 op 07 juli 2026 over BandenConcurrent.nl in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 juli 2026

Een klant heeft banden besteld bij BandenConcurrent.nl, maar deze zijn nog niet geleverd. De communicatie met de klantenservice verloopt moeizaam via een chatbot, en na een onderzoek van tien dagen is er nog steeds geen update ontvangen. De klant ervaart frustratie door de onduidelijke instructies en het gebrek aan respons.

Mijn Klacht:

Ik heb banden besteld bij BandenConcurrent.nl, maar deze zijn tot op heden niet afgeleverd. De communicatie verloopt zeer slecht via een chatbot, waar ik herhaaldelijk dezelfde gegevens moet invoeren. Na contact opgenomen te hebben met de klantenservice is er een onderzoek gestart, maar na 10 dagen heb ik nog steeds niets gehoord. Vandaag heb ik opnieuw een bericht gestuurd en kreeg te horen dat ik een formulier als verzender naar DPD moet sturen, terwijl ik niet de verzender ben. Dit is zeer frustrerend en onacceptabel.

Gewenste Oplossing:

Ik wil zo snel mogelijk mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over BandenConcurrent.nl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BandenConcurrent.nl

Alle klachten die gemeld zijn door klagera6b78b97
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM