Klacht: Slechte service

KGoossens op 15 februari 2020 over Babydump BV in de categorie Algemeen, Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Babydump BV has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 15 februari 2020

Een klant van Babydump BV heeft een commode gereserveerd, die bij het ophalen beschadigingen vertoonde. Ondanks dat de klant geen schade had opgemerkt bij de reservering, werd er door het personeel volgehouden dat de beschadigingen al aanwezig waren. Na het bestellen van een nieuwe commode voor een hogere prijs, voelde de klant zich niet goed behandeld en kreeg geen compensatie van het hoofdkantoor.

Mijn Klacht:

Een aantal weken geleden een commode aan de kant laten zetten uit de showroom. Helemaal nagekeken en geen enkele beschadiging te bespeuren. Toen we de commode vandaag gingen ophalen zaten er 3 kleine beschadigingen aan de voorkant. Er werd bij hoog en laag volgehouden dat die beschadigingen er al moeten hebben gezeten en dat ik eroverheen heb gekeken. Een beetje overdonderd toch een nieuwe commode besteld voor €150,- meer, dit omdat ik het bedje al besteld had en het dus graag compleet had gehad. Bij thuiskomst vond ik dit geen klantvriendelijke afhandeling en toch maar even met het hoofdkantoor gebeld om de situatie uit te leggen, maar ze deden niets aan de prijs of situatie. Het was mijn eigen schuld en ik had maar een foto moeten maken voordat ik hem kocht. Konden we dat 40 jaar geleden ook foto’s maken als bewijs dat iets in orde was? Kortom slechte zaak en zeer slechte service voor een zogenaamd christelijk bedrijf! Ik had nog heel veel nodig voor ons eerste kindje, matrasje(aerosleep), lakentjes, badje inclusief standaard, box inclusief accessoires, kinderstoel etc, maar gelukkig kan ik mijn geld ook ergens anders uitgeven.
Ik ben nooit vd slechte reclame, maar dit vind ik gewoon echt niet kunnen.

Gewenste Oplossing:

Ik was al tevreden als ze me iets in de prijs tegemoet waren gekomen bv in de vorm van een cadeaubon of iets dergelijks en als ze niet de verantwoording bij mij hadden gelegd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Babydump BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Babydump BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KGoossens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM