Klacht: Marbelle kamer beschadigt

Rox175 op 03 augustus 2019 over Babydump BV in de categorie Algemeen, Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Babydump BV has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 3 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Marbelle babykamer beschadigt al vanaf dag van levering
Contact proberen tezoeken via de mail en telefonisch word allebei niet op gereageert. Al paar keer langs de winkel geweest word belooft dat ze nieuwe komen leveren al vanaf 27juni aan het wachten elke keer zouden ze bellen ben nooit gebelt tot de dag van vandaag 3augst zijn ze nog niet opkomen dagen. Vannochtend weer langs de winkel geweest en opeens is er geen tussenweg meer om het optelossen na lang in de winkel tehebben gestaan komen ze opeens met oplossing van 100 euro

Ze behandelen je als stront

Gewenste Oplossing:

Compisatie meer dan die 100 euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Babydump BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Babydump BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM