Klacht: Keer op keer gaat het mis

DanielleKlaassen op 01 augustus 2018 over Babydump BV in de categorie Algemeen, Babykleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Babydump BV has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 1 augustus 2018

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van producten bij Babydump BV, waaronder een kinderkamer, kinderwagen en box. Bij de levering kon er niet gepind worden, wat niet duidelijk was gecommuniceerd, en bovendien was het e-mailadres van de klant verkeerd genoteerd, waardoor belangrijke informatie ontbrak. Daarnaast ontving de klant een verkeerde kinderwagen, hoewel de bon aangaf dat de juiste was geleverd.

Mijn Klacht:

Bij babydump een kinderkamer, kinderwagen en box gekocht. Keer op keer gaat het mis.

Allereerst worden de spullen geleverd op afgesproken datum, maar wat blijkt je kan bij de chauffeur niet pinnen. Volgens de chauffeur zou dat verteld moeten zijn in de winkel, tijdens het maken van de bezorgafspraak en in de mailbevestiging van de bezorging. Nergens gehoord!! Ja achter op de aankoop bon tussen de vele tekst staat het ergens in het klein vermeld. Dus hals over kop geld moeten gaan pinnen met twee wachtende chauffeurs in huis wat niet fijn voelt.
Mail omtrent de bezorging nooit gehad, maar dit kwam omdat mijn mailadres niet juist genoteerd stond.

Dan pakken we de spullen uit en een verkeerde kinderwagen. Nu blijkt nadat we de bon checken dat niet de verkeerde is geleverd, maar de verkeerde is opgeschreven in de winkel. Wij zijn samen met een medewerker door de winkel gelopen hebben alle spullen aangewezen die we wilden hebben. Dit wordt op een bon geschreven, maar bij ons dus de verkeerde kinderwagen. Dit hebben we zelf niet in de gaten gehad, maar je mag er toch vanuit gaan dat je niet de bon hoeft na te lopen door de winkel. Immers alle namen van kinderwagens lijken op elkaar. Gebeld krijgen wij de schuld dat we het na hadden moeten lopen. Erg onprofessioneel.

Vervolgens pakken we ook de kinderkamer uit om deze in elkaar te zetten en dan blijkt dat de kledingkast is beschadigd. Ik bel meteen naar babydump en hun geven aan dat we de kast gewoon in elkaar moeten zetten en dat er een monteur zal komen die het beschadigde stuk zal vervangen. Dit bij mijn partner aangegeven. Vervolgens bellen ze me terug dat het beschadigde deel wordt opgestuurd en we het dus zelf kunnen vervangen. Fijn net de kast in elkaar gezet en dus weer zelf uit elkaar kunnen halen en het goede deel erop kunnen zetten.

Bij de kledingkast zaten erg weinig plankjes. Mijn partner kwam op het idee om 3 simpele witte planken na te bestellen bij babydump indien mogelijk. Nou gebeld en dit was mogelijk voor maar liefst 78.50 kunnen we drie simpele planken krijgen. Echter worden die wel pas na 4 weken geleverd. Gezien de loze ruimte in de kast besloten om hiermee akkoord te gaan. 5 weken later worden de planken geleverd en geloof het alle 3 beschadigd en bij alle drie geen ophang materiaal. Meteen weer babydump gebeld. Ze vragen allereerst of de doos beschadigd is, dit is niet het geval. Ze geven aan dat ze het van de leverancier zo hebben gekregen en hebben doorgestuurd. Dit controleer je toch!!! Zij geven aan dat we nieuwe opgestuurd kunnen krijgen, maar dit gaat weer enkele weken duren. Die weken hebben we inmiddels niet meer en we willen onze kamer op tijd af hebben. Aangegeven dat ik mijn geld terug wil van die planken. Gezien ik mijn vertrouwen kwijt ben en dit het zoveelste is wat mis is gegaan. Dit is niet mogelijk alleen als ik het terugstuur. Ja hoor nog meer werk hun controleren de planken niet voor het versturen!!
Dus nu heb ik kapotte planken zonder bevestiging voor maar liefst 78.50 gekocht. Terugsturen kan, maar betaal ik de verzendkosten.

Gewenste Oplossing:

Nu via de mail een nette oplossing gekregen. Kosten planken worden geretourneerd en een kadobon. Met deze oplossing zeer tevreden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Babydump BV over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM