Klacht: Onterechte incasso van € 15,97 per maand zonder contract

klager0197da21 op 11 september 2026 over Avanquest in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Avanquest has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 2 november 2026
Reactie van het bedrijf:

Goedendag Teunis, We hebben je verzoek afgehandeld. Aangezien je geen verdere vragen meer hebt, zullen we dit dossier sluiten. Mocht je in de toekomst nog vragen hebben, laat het ons dan gerust weten. We staan ​​altijd voor je klaar.

Klanttevredenheid: 9.0/10 ★★★★★
Bedrijf Avanquest
Categorie Software
Status Opgelost
Datum 11 september 2026

Een consument ontvangt onterecht maandelijkse rekeningen van Avanquest Software via Klarna, ondanks het ontbreken van een bestelling of contract. De eerste afschrijving van € 15,97 vond plaats op 12 juni 2026, gevolgd door een tweede op 31 juli 2026, en er zijn ook verzoeken tot betaling voor augustus en september. Na contact met Klarna werd de consument doorverwezen naar Avanquest, maar heeft geen verdere informatie over het bedrijf kunnen verkrijgen.

Mijn Klacht:

Ik ontvang ongewenste rekeningen van Avanquest Software via Klarna, terwijl ik geen software heb besteld en geen contract heb afgesloten met dit bedrijf. De eerste betaling van € 15,97 is op 12 juni 2026 afgeschreven, gevolgd door een tweede betaling op 31 juli 2026. Nu ontvang ik ook verzoeken tot betaling voor de maanden augustus en september. Ik heb telefonisch contact opgenomen met Klarna, maar zij geven aan dat ik mij tot Avanquest moet wenden. Aangezien ik geen informatie heb over het bedrijf, ben ik genoodzaakt deze klacht in te dienen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om terugbetaling van de onterecht betaalde bedragen van in totaal € 31,94 en verdere beëindiging van enige relatie met dit bedrijf.

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar Avanquest over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door Avanquest in behandeling genomen

Bericht van Avanquest

1 maand geleden - Goedendag Teunis, Bedankt voor uw bericht. Op basis van onze gegevens is er in juli 2026 een maandelijks abonnement op Driver Updater Pro afgesloten, waardoor u maandelijks verlengingskosten ontvangt. Wij begrijpen dat dit verwarrend kan zijn en willen u graag verder helpen. We nemen contact met u op via een supportticket om dit samen met u op te lossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

16 uur geleden - We hebben bericht ontvangen dat Avanquest een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Avanquest

Heeft op 02 november 2026 om 17:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag Teunis,
We hebben je verzoek afgehandeld. Aangezien je geen verdere vragen meer hebt, zullen we dit dossier sluiten. Mocht je in de toekomst nog vragen hebben, laat het ons dan gerust weten. We staan ​​altijd voor je klaar.

klager0197da21

Heeft op 02 november 2026 om 23:53 geantwoord

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

OK

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM