Mijn Klacht:
Op 27juni heb ik een bestelling bij Asos gedaan van 146euro. Dit zou geleverd worden 4juli, net op tijd voor het verjaardagsfeest van mijn oma.
5 juli nog niets ontvangen en contact opgenomen met Asos via Facebook. Ze lieten mij weten dat ik moest wachten tot 9juli. Moest ik het pakket dan niet hebben ontvangen ze verder zouden kijken.
Ik vermeldde dat ik het pakket vroeger nodig had en vroeg of ik mijn order kon annuleren en dus mijn geld kon terugkrijgen. Helaas was dit geen mogelijkheid.
9juli (tegen beter weten in) gewacht op het pakket, maar natuurlijk niets ontvangen. Savonds opnieuw contact opgenomen met Asos maar zij konden mij niet helpen tot 9 juli om 23u59. Vroeger mochten ze niet controleren waar mijn pakket zich bevindt en wanneer ik het kan verwachten.
Natuurlijk krijg ik nu (10juli) geen gehoor meer van de klantendienst.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik het volledige bedrag terugbetaald krijg.

