Klacht: Wegenwacht lidmaatschap wijzigen

peetinfo op 24 december 2012 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 24 december 2012

Een lid heeft kritiek op de ANWB vanwege de voorwaarden rondom het wijzigen van een Wegenwacht lidmaatschap. Terwijl upgrades direct mogelijk zijn, moet een downgrading voor 1 november van het lopende jaar worden aangevraagd, wat volgens de klager niet duidelijk in de algemene voorwaarden staat vermeld. De klager vindt deze praktijk onterecht en niet passend voor de ANWB.

Mijn Klacht:

Indien je een ANWB wegenwacht lidmaatschap wilt wijzigen is dat zonder probleem per direct mogelijk. Echter alleen indien dit een upgrading betreft. Als je een lidmaatschap wilt downgraden (een extra service verwijderen) dan is dit plotseling alleen mogelijk voor 1 November van het lopende jaar. In de algemene voorwaarden is niet vermeld dat een aanpassing (downgrading) voor 1 November moet gebeuren. Als je wat komt brengen kan het direct, als je wat komt halen moet je een jaartje wachten. Dit zijn geen praktijken voor een club als de ANWB. ANWB schaam je !!!

Gewenste Oplossing:

Abonnementen aanpassen altijd per direct !! Zowel upgrading als downgrading.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM