Klacht: Trouwe leden voordeel ALLE regenkleding

T.C. Scharloo op 05 maart 2017 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 5 maart 2017

Een klant van de ANWB heeft op 4 maart geprobeerd een gele fietsjas te kopen met het trouwe ledenvoordeel voor alle regenkleding. Na het ophalen van de jas door een verkoper, werd de klant door een andere verkoopster geïnformeerd dat deze jassen niet onder de korting vallen, wat leidde tot teleurstelling en het gevoel belazerd te zijn door de ANWB.

Mijn Klacht:

Zaterdag 4 maart op de fiets in de regen naar de stad naar de ANWB om een ANWB gele fietsjas te gaan kopen met mijn trouwe ledenvoordeel voor ALLE regenkleding. Gevraagd in de winkel naar deze jas, hing achter, verkoper deze jas gehaald. Komt er een andere verkoopster, deze jassen zijn speciaal achter gehangen omdat deze de korting niet krijgen.
Ik voel me belazerd door de ANWB omdat in de advertentie stond: ALLE REGENKLEDING. Ben zeer teleurgesteld in de ANWB omdacht ik dacht dat dit een eerlijk bedrijf was.

Gewenste Oplossing:

Als ik alsnog deze jas kan kopen met de trouwe leden voordeel.

Volgende keer niet meer adverteren met Alle regenkleding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM