Klacht: telefonisch contact met mevrouw Irene van de basisteam

roshiekchanchal op 07 februari 2013 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 7 februari 2013

Een klant heeft onvrede geuit over het telefonische contact met een medewerker van ANWB. Ze ervaart dat haar post naar het verkeerde adres is gestuurd, ondanks duidelijke communicatie, en voelt zich niet gesteund in haar verzoek om geen nieuw lidmaatschap te hoeven betalen vanwege haar financiële situatie. De medewerker toonde naar haar mening geen begrip of medeleven.

Mijn Klacht:

Ik vond het gesprek niet goed genoeg om mij van dienst te zijn, eerst wordt mijn post naar het verkeerde adres gestuurd wat ik duidelijk had aangegeven op 24-10-2012 en vervolgens 2 herinneringen krijg van factuur 16-11-2012 en 12-01-2013. Wilde niet opnieuw een heel jaar lidmaatschap betalen vanwege geen werk geen inkomen en geen auto binnekort !!!
Mevrouw had hiervoor geen begrip of medeleven en ik moest gewoon een heel nieuw jaar lidmaatschap betalen, hoe dan ?!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik geen heel nieuw jaar een lidmaatschap moet betalen omdat ik geen werk en geen inkomen heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM