Klacht: Reclame lopen als cadeau

toon ter horst op 19 december 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 19 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zou een cadeau krijgen dank mijn langjarig lidmaatschap naar nu blijkt een wassen neus een paar tassen vol met reclame moet er ook nog 15 km voor rijden parkeer geld betalen 15km terug ik denk dat er bij jullie in het team echt een paar mensen vervangen moeten worden stuur in het vervolg gewoon de spullen op met de post

Gewenste Oplossing:

Geef als cadeau iets waar mensen wat aan hebben signaal jas bv.ehbo cassette deze dan opsturen svp pechlamp.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM