Mijn Klacht:
In november 2011 heb ik me lid gemaakt bij de ANWB voor een zeer aantrekkelijk aanbod voor een hernieuwde kennismaking. Ik heb me aangemeld als ANWB lid met wegenwacht Nederland Service en krijg hierbij woonplaats Service het eerste jaar gratis.
Na 1 keer telefonische contact te hebben gehad met de ANWB was het probleem nog niet opgelost. Er voor gekozen om een brief te schrijven. N.a.v de brief werd ik op 08-05-2012 terug gebeld met excuus. Mijn pas zou binnen een week worden opgestuurd.
Tot op vandaag (14-05-2012) nog steeds geen pas ontvangen.
In de tussentijd heb ik 2x de wegenwacht gebeld omdat ik 1 keer mijn dochtertje 1,5 jr. perongeluk had opgesloten in de auto. De centrale kon me niet helpen omdat ik geen pasnr had (nee, logisch omdat ik geen pas heb!). De centrale wou eerst al mijn gegevens met me doornemen. Omdat ik geen tijd had (dochtertje was al redelijk in paniek) kon ik niet al mijn gegevens rustig met de centrale doornemen, dus heb ik besloten om de politie te bellen. Uiteindelijk heeft een buurman de auto opengekregen, dus was er geen externe hulpdiensten nodig. Maar als je in paniek bent, wil je graag hulp.
De 2e keer was dat het moterlichtje begon te knipperen en de moter een raar geluid maakte. We waren bij de dokterswacht en ik werd daar geholpen. Ik zei tegen mijn vriend dat hij in de tussentijd de ANWB maar moest bellen, maar ook hier werd hij niet vriendelijk geholpen omdat er weer geen pasnr bekend was. De centrale gaf aan dat IK alleen mocht bellen, maar omdat ik toen in het ziekenhuis was, kon IK niet bellen. Na het ziekenhuis bezoek heb ik gebeld en werd gelukkig door een aardige dame geholpen die ook meteen zei: “er is nu een probleem dat opgelost moet worden”, daar was ik het helemaal mee eens.
Gelukkig heeft zij voor ons de wegenwacht opgeroepen.
Maar hier blijft het niet bij. Het heeft 2 uur en een kwartier gekost voordat er hulp kwam. Al met al heeeeel erg vervelend.
Gewenste Oplossing:
We werden goed geholpen door de mw van de centrale (2e keer), ze heeft er voor gezorgt dat er iemand langs kwam.
De monteur van de wegenwacht was ook goed, hij is zelfs nog achter ons aangereden toen we naar huis gingen, omdat hij het nog niet helemaal vertrouwde (had al een nieuwe bougie in de moter gedaan).

