Klacht: Kan niet inloggen voor cadeautje goud 2015

agmdroog op 13 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 13 december 2014

Een lid van de ANWB uit zijn onvrede over het inloggen voor een cadeautje dat hoort bij zijn lidmaatschap uit 2015. Hij voelt zich misleid door de organisatie, vooral omdat hij al jarenlang lid is zonder gebruik te maken van de diensten.

Mijn Klacht:

Jammer dat je door de ANWB als lid zo in de maling word genomen ik vind dit beslist niet netjes van uw organisatie,ben al vele jaren lid en heb nog nooit gebruik van jullie gemaakt

Gewenste Oplossing:

stuur het cadeautje maar naar me toe

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM