Klacht: inloggen o anwb.nl/goud2015 is onmogelijk

Schonhoff op 27 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 27 december 2014

Een gebruiker heeft herhaaldelijk geprobeerd in te loggen op de ANWB-website, maar dit is niet gelukt. Hij vermoedt dat de problemen niet aan zijn vaardigheden liggen, maar aan de functionaliteit van de website zelf.

Mijn Klacht:

Naar meerdere pogingen te hebben ondernomen ben ik genoodzaakt een klacht in te dienen. Of ik en meerdere met mij zijn niet kundig genoeg of het werkt echt niet. Ik ga uit van het laatste.

Gewenste Oplossing:

Als ik van u een bericht ontvang hoe het wel kan, en het dan ook daadwerkelijk werkt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM