Klacht: betaling fiets verzekering

baas totaal afbouw op 23 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

ANWB klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 23 december 2014

Een klant van ANWB uit zijn onvrede over de betaling van de fietsverzekering, waarbij hij na zes maanden opnieuw een jaarpremie moet betalen. Volgens de aanmeldingsbrief zou de verzekering per kalenderjaar lopen, maar de klant vindt het onterecht dat hij in december al opnieuw moet betalen. Hij benadrukt zijn status als platina lid en vraagt om een reactie.

Mijn Klacht:

wij betalen over half jaar dezelfde premie voor de fietsen verzekering als voor een heel jaar ,dit vinden wij onterecht. op de aanmeldingsbrief staat dat het per kalender jaar gaat . de verzekering is afgesloten op 12 juni
2014. dat betekend dat hij loopt tot juni 2015, nu in december 2014
moeten wij weer betalen voor het hele jaar.dat vinden wij onterecht!
wij zijn platina lid en willen dat ook blijven ,maar dit klopt niet!
graag reactie
vr. R, Baas

Gewenste Oplossing:

wij zijn tevreden als jullie dit voor ons oplossen ,dat wij de fiets verzekering
betalen pas op juni 2015 ,dus per kalender jaar.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM