geen krant ontvangen
Klacht van HorizonMA op 22 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vandaag wederom geen krant ontvangen Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 26 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.9/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6732 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6732 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.732 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.732 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Algemeen Dagblad via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van HorizonMA op 22 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vandaag wederom geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van Markok1975 op 22 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Afgelopen 3 weken heeft mijn oom 8 keer (!!) geen krant gekregen. Elke keer heeft hij gebeld met de klantenservice en hoefde hij voor die dag niet te betalen. Maar hij wil gewoon zijn krant ontvangen! Waarschijnlijk komt het doordat... Lees meer
Klacht van harry wijnstra op 21 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Wij konden de krant niet lezen zo nat Lees meer
Klacht van B de Jong op 21 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
geen ad ontvangen 21 dec S de Jong Heyndijk Hofwijckstraat 217 3232vd Hellevoetsluis Lees meer
Klacht van [email protected] op 21 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Al meerdere dagen geen AD ontvangen de eerste dagen na de verhuizing geen probleem maar nu missen wij hem. zelfs meerdere klachten hebben geen succes gehad. Het bezorg adresstaat goed in uw systeem. Richterslaan 14-19 3431AK Nieuwegein Lees meer
Klacht van MERGLER op 19 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
GEEN KRANT Lees meer
Klacht van Vlinder63 op 18 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
4 weken op proef en bijna nooit op tijd geweest. Diverse keren krant niet of verkeerde krant ontvangen, het is zeer bedroevend. Vandaag maar weer is de verkeerde krant! En maar blijven vragen om de kennismaking door te zetten met een... Lees meer
Klacht van Hans Vetkamp op 17 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Ik kreeg als abonnee van het AD 2 kaartjes met een code nl VUWHQB om 2 weken het AD cadeau te doen. De eerste ging goed, ik kreeg de mail te zien die naar de begunstigde werd verzonden. Bij... Lees meer
Klacht van 1234 De haan op 17 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Net gebeld voor mijn bejaarde moeder om de krant op te zeggen omdat zij voorlopig naar een verzorgingshuis gaat. Doordat de persoon van AD thuis werkt en de kinderen op de achtergrond hem roepen, vindt hij dat ik hem niet correct... Lees meer
Klacht van ad1970 op 17 december 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
geen krant ontvangen woensdag 16 december Lees meer