Krant niet bezorgd
Klacht van J.Bodde op 23 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Krant is vandaag voor de tweede achtereenvolgende dag niet bezorgd Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 25 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.9/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6732 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6732 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.732 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.732 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Algemeen Dagblad via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van J.Bodde op 23 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Krant is vandaag voor de tweede achtereenvolgende dag niet bezorgd Lees meer
Klacht van E.R.C. op 22 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Er komt geen enkele coulance van het AD als je aangeeft dat je het geld niet meer hebt om hun abonnement te betalen. Blijkbaar moet je je in de schulden werken tot het abonnement afloopt . Lees meer
Klacht van Muijt op 22 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De zaterdagkrant wordt regelmatig niet op ons adres bezorgd, terwijl hij wel uit de brievenbussen van de buren steekt. Waarom krijgen wij geen echt contact met de bezorgservice, dan kan er wat aan gedaan worden, nu schuift het abonnement een... Lees meer
Klacht van P starre op 22 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Regelmatig krant te laat bezorgt Ongeveer 3cmaal per week de krant te laat in de bus. Geen pijl op te trekken De ene dag hoor ik het o m 4 uur snachts de krant en de andere dag zoals... Lees meer
Klacht van Rick84 op 21 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Hallo, ik vraag mij af waarom er een artikel in de krant staat dat nog niet is uitgezonden? Er staat dat Hans uit Woerden 150.000 euro wint.terwijl hij nog niet was uitgezonden. Dus nu is de spanning eraf tijdens het kijken. Mvg groeten... Lees meer
Klacht van [email protected] op 20 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
HEB A,D,EEN MAAND OP PROEF GEHAD 100% (AD) MAAR IK WIL TOCHT MIJN OUDE KRANT HOUDEN (LINBURGER) gaarne opzeggen........................................... DANKM U HENRY JANSSEN WEEKERSHOF 9 6039GP STRAMPROY Lees meer
Klacht van Eric1922 op 20 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Juist op zaterdag kun je op je gemak de krant lezen. Het is nu kwart voor 10 en het AD laat het afweten. Lees meer
Klacht van [email protected] op 20 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
ik heb een abonnement zaterdag plus papieren versie op zaterdag is nu al 2 weken niet bezorgd en vandaag 20 maart om 9.00 uur nog niet Lees meer
Klacht van Ellen van Dalen op 20 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Ik mis de journalistiek om mij te informeren over wat wel en niet klopt in de vooral Nederlandse samenleving en politiek enz. waar een krant voor bedoeld is. Anders zou ik geabonneerd zijn op het roddelblad Prive. Als dat... Lees meer
Klacht van [email protected] op 19 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
In februari bij straatverkopers afgesloten zaterdagabonnement, maar nog geen enkele krant ontvangen!!al een paar x klacht ingediend, maar geen enkele reactie Lees meer