Klacht: Niet leveren van producten wat in reclame folder staan

Roelof Lenderink op 25 maart 2022 over Aldi in de categorie Supermarkten

Aldi klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Aldi has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 30 maart 2022
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 25 maart 2022

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd rozenstuikjes te kopen die in de reclamefolder van Aldi stonden, maar deze waren niet beschikbaar. Na drie bezoeken aan de winkel, waarin telkens werd beloofd dat de producten later zouden worden geleverd, was er nog steeds geen levering. De klant uitte zijn onvrede over het maken van reclame voor producten die niet op voorraad zijn.

Mijn Klacht:

Hoi ik wou graag 2 rozen stuikjes willen kopen wat in de folder staan deze week ben nu al 3 x naar de aldi geweest omdat ik er graag 2 wou hebben telkens laten ze mij terug komen ze zouden er woensdag zijn toen donderdag en nu weer vrijdag ze zouden later worden geleverd ben ook vandaag weer geweest weer niks maar ze staan toch echt in de folder ik vindt dit zeer mis lijdend en ongepast reclame te maken over producten die er niet zijn en dan ook nog de mensen 3x te laten komen voor niks ik praat over de aldi aan de bornebroeksestraat in almelo

Gewenste Oplossing:

Ik wil 2 rozenstuikjes uit de folder meer niet en graag de oranje 2x

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aldi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aldi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aldi

Heeft op 30 maart 2022 om 13:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer