Klacht: Eclairs zijn niet zo als ze moeten zijn

123Bollen op 17 juni 2023 over Aldi in de categorie Supermarkten

Aldi klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Aldi has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 12 juni 2023
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 17 juni 2023

Een klant heeft drie zakken Eclairs gekocht, maar ondervindt problemen met de verpakking, die moeilijk te openen is. De klant vermoedt dat de Eclairs in de warmte zijn gelegen en vraagt het bedrijf om een oplossing, ondanks het ontbreken van een kassabon.

Mijn Klacht:

Goedemorgen.Wij hebben 3 zakken Eclairs gekocht, het lijkt wel of ze in de warmte hebben gelegen.De wikkels om de toffees gaan er heel moeilijk van af.We hebben 1zak op gemaakt ,de tweede zak is het zelfde en derde ook.Ik heb geen kassa bon meer daarvan. Misschien is hier wat aan te doen.G de Haan. Gooiluststraat 36. 1024KW. Amsterdam Tel 0623629252
E-mail [email protected]. Bij voorbaat hartelijk dank G de Haan

Gewenste Oplossing:

Zou graag 2 nieuwe zakjes eclairs kunnen krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aldi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aldi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aldi

Heeft op 12 juni 2023 om 13:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer