Klacht: De aanbiedingen van fruit zijn niet aanwezig

nikkie8 op 29 juni 2022 over Aldi in de categorie Supermarkten

Aldi klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Aldi has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 27 juni 2022
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 29 juni 2022

Een klant heeft herhaaldelijk ervaren dat de aanbiedingen van groente en fruit bij Aldi in Veldhoven niet beschikbaar zijn. Bij meerdere bezoeken waren specifieke producten, zoals kersen en frambozen, niet op voorraad en de medewerkers gaven geen duidelijke informatie over de beschikbaarheid. De klant uitte zijn onvrede over de service en de situatie.

Mijn Klacht:

Al weken zijn de aanbiedingen van groente en fruit slecht of niet aanwezig bij Aldi Veldhoven. Vandaag voor de tweede keer op rij. Eerst waren de kersen op (vrijdag en zaterdag middag rond 1 uur) vandaag de frambozen (half 2). Medewerkers reageren heel laconiek. Als ze daar niet liggen zijn ze er niet en nee we weten niet of en wanneer ze wel komen. Kom maar eens terug. Echt goed waardeloos en goedkoop? dacht het niet.

Gewenste Oplossing:

dat producten gewoon midden op de dag aanwezig zijn en dat het personeel en de filiaalmanagers normaal reageren

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aldi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aldi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aldi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aldi

Heeft op 27 juni 2022 om 13:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer