Smaak en geur van blikjes Rivera cola
Klacht van Abdelb op 27 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Blikjes Rivera cola smaken naar alcohol Lees meer
Bij Aldi zijn 51 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 49 opgelost (96%). De gemiddelde beoordeling is 5.3/10. Dien een klacht in over Aldi.
Aldi is een supermarktketen die bekend staat om haar lage prijzen en goedkope producten. Bij Aldi kunt u terecht voor al uw boodschappen, zoals brood,... Lees meer >
Aldi is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4522 klachten gemeld over Aldi. In de afgelopen 12 maanden zijn er 56 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 53 zijn opgelost (95%). Aldi is een actief deelnemer op Klacht.nl en reageert direct op klachten via het platform.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over: aldi, winkel, milsani, voorraad, melk. Op basis van de 4522 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Aldi lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 95%.
Stappenplan bij een klacht over Aldi:
1. Neem eerst contact op met Aldi — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http://www.aldi.nl
U kunt een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Aldi. Bezoek ook de website van Aldi op www.aldi.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.522 klachten over Aldi ingediend, waarvan 57 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Aldi lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.509 van de 4.522 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over Beschadigd product of pakket van Aldi, Klantenservice problemen met Aldi, Retour en terugbetaling problemen met Aldi. Bekijk alle Aldi klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Aldi via de website www.aldi.nl. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Aldi actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Aldi niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Abdelb op 27 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Blikjes Rivera cola smaken naar alcohol Lees meer
Klacht van Orfa op 25 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Daar ik vandaag bent ga winkelen bij aldi zonhoven,waar ikal heel langkom ,met fijn persooneel ,was er vandaag een vervangster was veel volk vroeg voor een kassa bij te openen was heel onbeleeft was er niet goed van mag... Lees meer
Klacht van berney op 24 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Goedendag, Bij deze wil ik een klacht neer leggen over Golden Bridge Krokante Muesli met noten Ik eet dit nou al meer dan 1 jaar . Op de verpakking staan van die mooie brokken, maar helaas zitten die er niet veel in, hoofdzakelijk... Lees meer
Klacht van Ashleyt op 24 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
We hadden een zak paprika ribbel chips gekocht waar 250 gram in hoorde te zitten, helaas zat in onze zak maar 115 gram om precies te zijn. Lees meer
Klacht van knight83 op 24 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Heb al meerdere malen gezien het hele jaar door en het jaar daarvoor dat er steeds vlees ligt die al ruim 2 a 3 misschien 5 dagen over de datum is en dan hebben ze het lef een sticker op... Lees meer
Klacht van Fender1947 op 23 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Deze morgen om 8.30 was ik als eerste in de aldi te brakel Oost-Vlaandere in Belgie om een paar boots schoenen nr. 41 te kopen voor mijn dochter ,de mand was tot boven gevuld met schoenen maar wat de maat... Lees meer
Klacht van Manuela1971 op 23 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Ik heb vorige week sloffen gekocht bij Aldi en meegenomen op vakantie nu wilde ik ze aandoen blijkt in een slof maar een gedeelte binnen zool te zitten maar ik heb de aankoop bon niet meer Ik... Lees meer
Klacht van ChielB op 22 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Vanochtend rond 08:10 uur wilde ik invoegen op de A1 in Hengelo-Noord. Het was druk dus ik kon niet anders dan invoegen tussen twee vrachtwagens. Ik gaf netjes richting aan maar er werd geen ruimte gegeven door de achterste (een... Lees meer
Klacht van Jootje79 op 18 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Beste aldi, Vanavond heb ik nog net kunnen voorkomen dat ik een bedorven blikje tonijn op olijfolie basis over mijn heerlijke vissalade zou uitscheppen Gelukkig viel mijn oog op de rare kleur van de tonijn. De tht datum op het... Lees meer
Klacht van HildeLo op 14 oktober 2019 over Aldi in de categorie Supermarkten
Wij krijgen al 3 weken geen Aldi folder meer in de bus. Lees meer
Compliment van Mutualisme op 26 februari 2026 over Aldi
Oosterheemplein 403, 2721 NG Zoetermeer
Compliment van Monique Jager op 25 februari 2026 over Aldi
Top
Compliment van A J Bouman op 06 januari 2026 over Aldi
Ok
Compliment van [email protected] op 02 december 2025 over Aldi
Helemaal tevreden. Dank je voor de vlotte afhandeling.
Compliment van Koenraad Leendert op 04 november 2025 over Aldi
Men doet wat mogelijk is
Compliment van Botertjedeksel op 12 september 2025 over Aldi
Hopen dat ze dit snel kunnen oplossen!
Is terecht en beetje professionele houding is beter .en als er echt iets is daar 09008844 voor .het valt mee maar komt goed
Compliment van Da molenaar op 01 juli 2025 over Aldi
Prima opgelost ik.had niet goed gekeken
Ik geef een 9 omdat Aldi snel reageert.
Toch een kanttekening:
Kijk, het gaat mij niet om een voucher te krijgen voor een brood.
Waar het mij om gaat is dat in Q4 vorig jaar ook al een exact zelfde klacht bij uw site is geplaatst, over hetzelfde brood.
Nu 6 maand later gebeurd het weer (of nog steeds?)
Tijger Volkoren koop ik 3 broden per keer. Twee gaan de vriezer in (-18 graden)
Na 2 a 3 dagen begint het brood te schimmelen, witte plekjes met groenige spots. Dat zit op de boterham, niet op de korst.
Een productiefout lijkt mij stug daar het vorig jaar ook al is gemeld.
Het lijkt er op dat de bakkerij/leverancier een toevoeging door het meel gebruikt die slecht reageert.
Ik weet dat bakkerijen bv gemalen insecten door het meel mag doen. Dat is iig door overheid/gezondheidsraad vrijgegeven. Ik zeg niet dat zij het doen, maar kan het mij wel indenken.
Ik zou graag zien dat de bakkerij gaat uitzoeken (klacht reproduceren) waar het probleem uit voortvloeit en mij een berichtje stuurt wanneer de kwaliteit van Tijger Volkoren weer als vanouds is.
Groet,
Peter Meyerink,
Almelo
Compliment van Voet Nicole op 16 mei 2025 over Aldi
Er is een oplossing gedaan,