Klacht: Uienbolletjes niet 100% afgebakken

Daar vraag ik niet om. op 11 februari 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 11 februari 2022

Kees Vlijm ervaart herhaaldelijk dat de uienbolletjes van Albert Heijn niet goed zijn afgebakken, waardoor het deeg nat blijft en aan zijn mes plakt. Ondanks melding bij de bedrijfsleider, voelt hij zich niet serieus genomen en vindt hij het moeilijk om de klacht via de app te rapporteren. Hij vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Ik koop een paar keer per week uienbolletjes, maar het deeg is absoluut niet goed afgebakken.
Als ik het bolletje opensnij blijft het natte deeg altijd aan mijn mes plakken, ten teken dat de bolletjes niet goed zijn afgebakken oftewel rauw.
Dit is niet!!!!! Incidenteel, maar het hele jaar door.
Ik heb het gemeld bij de bedrijfsleider, maar deze zegt mij doodleuk dat als hij het doorgeeft dat het niet aankomt bij de verantwoordelijke (dus dat is ook een klacht), en dat ik het naar jullie regelrecht moet melden (wat een groot probleem is om dat via de app te doen.
Wat is de oplossing?
In afwachting van uw reactie, met vriendelijke groeten,
Kees Vlijm.

Gewenste Oplossing:

Dat ze goed voor 100% worden afgebakken, het is n.l. niet te eten.
En niet!!!!!! een antwoord dat het de eerste keer is dat jullie die klacht horen, want de meeste klanten pikken het, of kopen die broodjes niet meer.
Het is dus geen reclame voor het product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Daar vraag ik niet om.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer