Klacht: Mijn tel. nr. wordt gezien als de klantenservice bestelling plaats van AH Nijkerk

Henrique Oostingh op 18 juli 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 18 juli 2022

Er wordt regelmatig geklaagd over ongewenste telefoontjes van mensen die denken dat ze de bestelservice van Albert Heijn Nijkerk bellen. De winkel heeft aangegeven dat de bestelservice centraal wordt verzorgd en niet door de lokale vestiging, maar het probleem met het telefoonnummer blijft bestaan. De klager vraagt om opheldering over deze situatie.

Mijn Klacht:

Wij worden regelmatig gebeld door onbekende mensen, die denken de AH bestelservice aan de lijn te hebben. Het gaat om AH Nijkerk.
De winkel AH NIjkerk vertelde me, dat de bestelservice niet door AH NIjkerk wordt verzorgd, maar centraal. Het tel.. nr. is 0332453322.
Kunt u kijken waarom dit het geval is.,

Gewenste Oplossing:

Niet meer aangezien worden als de besteltel. van AH Nijkerk

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Henrique Oostingh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer