Klacht: Bestelling niet geleverd

C.C. Voeten op 19 januari 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 januari 2022

Een klant van Albert Heijn heeft een klacht ingediend over het niet leveren van een bestelling via de bezorgservice. Hoewel de levering om 19.27 uur werd gemeld, was er om 21.33 uur nog niemand gekomen. De klant uit zijn frustratie over de app, die geen mogelijkheid biedt om aan te geven dat de gehele bestelling niet is geleverd.

Mijn Klacht:

Via de bezorgservice boodschappen besteld. Staan vermeld als geleverd om 19.27 uur en nu om 21.33 uur nog steeds niemand geweest. In de app is niet aan te geven dat een hele bestelling niet geleverd is. Ben inmiddels gloeiend kwaad dat de AH app zo’n waardeloze app is waar dit niet aan te geven is

Gewenste Oplossing:

Ik heb geen enkel product ontvangen. De eerste keer is de levering goed gegaan en de tweede keer gaat het al direct fout. Ik stop met online bestellen, wil het geld terug dat ik betaald heb als premium klant en ga voortaan naar een andere supermarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door C.C. Voeten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer