Klacht: Verzendkosten per artikel

Mdboer op 03 januari 2022 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Action
Status Open
Datum 3 januari 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over de verzendkosten bij Action. Bij het bestellen van twee koptelefoons van 29,95 euro moest de klant voor elke koptelefoon aparte verzendkosten van 3,99 euro betalen, terwijl bij andere producten, zoals cirkelzagen, slechts één keer verzendkosten in rekening worden gebracht. De klant vindt deze praktijk onterecht en vraagt zich af waarom er geen beperking per klant wordt aangegeven.

Mijn Klacht:

Vandaag wilde ik een koptelefoon van 29,95 bestellen. Ik wilde er graag 2. Dit was niet mogelijk, ik dacht nog misschien zijn ze uitverkocht. Ik heb er 1 besteld en betaald inclusief 3,99 verzendkosten. Wat schetst mijn verbazing, ik kan gewoon opnieuw een koptelefoon bestellen, maar, dan moet ik opnieuw 3,99 verzenkosten betalen.
Ik heb de klantenservice gebeld en gevraagd hoe het zit. De mevrouw bij de klantenservice gaf aan dat het met de grootte van het pakket te maken had…… oké maar ik kan wel 4 cirkelzagen bestellen met maar 1 keer verzendkosten van 3,99…… dus dat argument gaat er bij mij niet in. Ook gaf ze aan dat ze een eerlijke kans voor iedereen bieden, dan moet de Action erbij zetten maximaal 1 per klant! Ik vind de manier van werken bij de Action niet helemaal eerlijk tegenover de klant en ze zijn zeker niet transparant. Geef duidelijk aan wat de reden is dat van sommige producten maar 1 gekocht mag worden, maar ga niet liegen over een pakketformaat…… Ik ben namelijk heel benieuwd hoe groot een pakketje is met twee koptelefoon en hoe groot een pakket is met 4 cirkelzagen?!?!?

Gewenste Oplossing:

Als ik een twee koptelefoon kan bestellen zonder hier nogmaals verzendkosten voor te betalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

4 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mdboer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM