Klacht: shout vlekken middel

wiljoted op 16 oktober 2019 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Action klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 16 oktober 2019

Een klant van Action in Heerlerheide ervaart herhaaldelijk dat het Shout vlekkenmiddel niet op voorraad is. Bij navraag krijgt de klant wisselende informatie over de beschikbaarheid, wat als frustrerend wordt ervaren.

Mijn Klacht:

ik kom wekelijks bij action heerlerheide en elke keer is er geen shout vlekkenmiddel en als ik erna vraag zegt de een is op komt binnen kort en de ander weet het niet ik vind het jammer dat dit gebeurd en vervelend

Gewenste Oplossing:

als dit beter geregeld word zo van het komt of het komt niet

Bericht van Action

6 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM