Klacht: Onvriendelijke en onjuiste behandeling

Lichtervelde op 04 januari 2022 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Action
Status Open
Datum 4 januari 2022

Een klant van Action België ervaart onvriendelijke en onjuiste behandeling na een misverstand over de prijs van een artikel. Hoewel de omschrijving op het prijsticket correct was, bleek de prijs bij de kassa drie euro te hoog. Bij terugkomst in de winkel kreeg de klant geen begrip van de verantwoordelijke, die de prijs snel weghaalde zonder verdere uitleg.

Mijn Klacht:

Bij Action België stond een artikel mooi aangevuld in de rekken, blijkbaar bij het verkeerde prijs ticket. Op het prijsticketje stond nochtans de juiste omschrijving van het artikel. Ik kocht het, ervan uit gaande dat dit de correcte prijs was aangezien de omschrijving juist was. Toen ik thuis kwam hadden ze 3 euro te veel aangerekend. Ik ging terug naar de winkel (expres diezelfde dag nog) en blijkbaar moest het een andere prijs zijn, de afmetingen bij de omschrijving waren met 1 cijfer verkeerd. De verantwoordelijke (in opleiding) was allesbehalve vriendelijk en zei me vlakaf dat het verkeerd werd geplaatst en nam vlug de prijs weg. Ik heb toen naar de klantendienst gemaild want ik vond dit niet kunnen, als de prijs realistisch is en de omschrijving klopt, moeten ze dit aan die prijs mee geven. Er stonden meerdere stuks ervan, het ging niet om 1 stuk die bijvoorbeeld verkeerd kon gezet zijn. Omdat ze zo onvriendelijk was, wou ik zeker nog eens mijn verhaal doen bij de klantendienst maar zij helpen mij gewoonweg niet. Zelfs de verkoopster in kwestie werd nog niet aangesproken hierover. Het maakt blijkbaar niets uit voor hen dat u als vaste (wekelijkse) klant een klacht hebt. Daarom hier nog eens deze review, vriendelijkheid en de klant correct behandelen kennen ze blijkbaar niet bij action!

Gewenste Oplossing:

Dat ze op een correcte manier de 3 euro die ik teveel betaalde terug geven of eventueel via in een tegoed bon ofzo. En het allerminste wat ze konden doen was de verantwoordelijke er op wijzen dat ze vriendelijk moet zijn tegen de klanten. Een klacht betekent blijkbaar niets voor dit bedrijf!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Action

4 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Alle klachten die gemeld zijn door Lichtervelde
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM