Klacht: Helium tank ballonnen binnen 2 uur op de grond

Chi op 27 juli 2020 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 27 juli 2020

Een klant van Action heeft een klacht ingediend over een heliumtank voor ballonnen, waarbij de ballonnen binnen twee uur weer naar beneden zakten. Dit leidde tot teleurstelling, vooral voor de kinderen die het product voor hun feest hadden gewild. De klant vond het zonde van het geld en had liever de ballonnen zelf opgeblazen.

Mijn Klacht:

Helaas zakte de ballonnen al zeer snel naar beneden wat een teleurstellend resultaat had ze beter kunnen opblazen zo zonde van het geld !
Kids erg verdrietig ze wilde dit graag op hun feest maar de pret was heel snel over

Gewenste Oplossing:

Ik zou mijn geld terug willen!
Dit product doet niet wat het hoort te doen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

5 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chi
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM