Klacht: Geen ruiling mogelijk na 14 dagen

Smulder op 03 april 2017 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Action klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 3 april 2017

Een klant heeft geprobeerd een product bij Action terug te brengen na de retourtermijn van 14 dagen, maar kreeg te horen dat dit niet mogelijk was. Ondanks dat het product ongeopend en in originele staat is, werd de klant niet tegemoetgekomen, wat als onvriendelijk werd ervaren.

Mijn Klacht:

Vandaag heb ik geprobeerd een product terug te brengen na 14 dagen. Ja, ik ben te laat, maar met reden, ik was ziek en kon het product helaas niet eerder retourneren. Het product zit in een nog ongeopende verpakking, de verzegeling is nog intact, ook ligt het product nog bij Action in de schappen, het is geen seizoensproduct. Ik vind het erg kinderachtig en niet klantvriendelijk dat ik het product niet kan terugbrengen, desnoods tegen een tegoedbon.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik het product kan retourneren en accepteer een tegoedbon.

Bericht van Action

9 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: https://www.action.nl/over-action/klanten-service/. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM