Klacht: 1,5mtr afstand is hopeloos bij deze vestiging van Action Eerbeek

Zenith750 op 17 april 2020 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 17 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanmiddag naar de Action in Eerbeek gegaan,buiten was een kleine wachtrij waar iedereen zich aan de 1,5mtr. afstand hield.
Eenmaal binnen was dit absoluut niet meer mogelijk,gangpaden zijn altijd al smal.Maar nu was er geen doorkomen aan i.v.m. veel lege dozen en karren met spullen. Mensen konden niet elkaar op gepaste afstand passeren!
Daarnaast zaten de medewerkers midden in de gangpaden te vullen.
Dus de aanwezige mensen stonden bijna tegen elkaar aan te wachten tot
men er langs mocht,personeel was ook erg onvriendelijk,we moesten maar even wachten!

Gewenste Oplossing:

Winkelpaden moeten vrij zijn van alle troep zodat men zich aan de 1,5 mtr. kan houden. En anders maar sluiten !

Bericht van Action

6 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Alle klachten die gemeld zijn door Zenith750
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM